אשרת עבודה בישראל | אשרת עבודה בישראל לבת זוג | עו"ד שקמה אהרון דוד

אשרת עבודה בישראל

אשרת עבודה בישראל לעובדים זרים

אשרת עבודה בישראל ניתנת לכל מי שמבקש לעבוד בה בתחומים המאושרים על ידי המדינה ועומד בקריטריונים השונים. בין היתר, ניתן לבקש ויזת עבודה לזכאי חוק השבות ויהודים. דיני הכניסה של ישראל קובעים כיצד תתבצע הכניסה והעבודה של יהודים ואזרחי חוץ בארץ – כאשר יש להסתייע בעורכי דין לצורך ביצוע מדויק של ההליך. למידע נוסף, ניתן לפנות אל משרד עורכי דין שקמה אהרון דוד. משרד זה מטפל בהגשתן ובקבלתן עבור המעסיקים והמועסקים גם יחד. 

אשרת עבודה בישראל – ליהודים ואזרחי חוץ

רבים מבקשים לעבור לישראל, לגור ולעבוד בה. לשם כך, יהיה עליהם לבקש אשרת עבודה בישראל. כאשר מדובר, למשל, ביהודים ובאזרחי חוץ, ישנן מספר דרכים לאפשר להם לעבוד בישראל – ובהתאם לחוק בארץ. כאשר מדובר למשל בעלייה וקבלת אזרחות, חשוב להדגיש את נושא חוק השבות. לאורך השנים, ישראל הפכה למרכז יהודי, כאשר החלום לגור בה הפך למציאות. על מנת לבצע עלייה, ולהפוך לאזרחי ישראל, יש לפנות אל משרד הפנים כמו גם להכין את התיק לצורך העיבוד הקונסולרי שלו.

בנוסף, ניתן לבקש אשרת תושבים חוזרים. סוג אשרה זה מיועד לבני 17 ומעלה בעת הרצון לחזור לישראל – ולהוכיח כי הייתם בעברכם תושבי הארץ. כך או כך, בכדי לבקש את סוג האשרה המתאימה למצבכם, כמו גם להתנהל כהלכה אל מול משרד הפנים ומשרדים רלוונטיים אחרים, יש ליצור קשר עם עורכי דין מקצועיים ומנוסים.

קבלת שירות במשרד עורכי דין

מומלץ לקבל ייעוץ וטיפול במשרד עורכי דין שקמה אהרון דוד, משרד בעל מוניטין בתחום. הוא מקושר לכל המשרדים הממשלתיים המטפלים בבקשות אלו ומומחיו יודעים איך להגיש את הטפסים בדרך הנכונה. טעויות בהגשה עלולות לעכב בקשות. כל הבירוקרטיה מורכבת, ולכן, יש לעבור אותה ביעילות ובמהירות. כל לקוח יזכה לשירות מקצועי וליחס אישי, כאשר המשרד עושה בשמו את כל העבודה המתישה. כמו כן, מסייע צוות המשרד בכל הנוגע אל בקשות להיתרים ואשרות עבודה עבור מומחים זרים, אשרת עבודה למומחים שאינם אקדמאים ועוד.

אשרת עבודה בישראל לבת זוג

אשרת עבודה בישראל לבת זוג נדרשת בנסיבות בהן היא מעוניינת לעבוד ומנועה בגלל שהיא איננה אזרחית ישראלית. הדבר נדרש כאשר בן הזוג הינו ישראלי, עובד זר, דיפלומט זר וכדומה. היתר כזה הוא מסוג ב-1 וניתן על ידי רשות ההגירה והאוכלוסין. הליך הבקשה מורכב ועלול לארוך חודש ויותר. משרד עורכי דין שקמה אהרון דוד מתמחה בתחום, ויכול לבצע את הפרוצדורה בהצלחה רבה. לצד סיוע בקבלת אשרה ועובדה בארץ, ניתן לפנות אל המשרד לצרוך סיוע בתחום ההגירה, כמו גם מתן יעוץ שוטף למעסיקים ולעובדים. 

אשרת עבודה בישראל לבת זוג – איך לפעול?

אשרת עבודה בישראל לבת זוג חיונית לנשים אשר רוצה לבנות חייהן בישראל, להיות מועסקות, להתפרנס ולנצל את כישוריהן ויכולותיהן. המצבים הנפוצים ביותר הם של ישראלים שנשואים לנשים זרות או שיש להם מערכת יחסים עם נשים כאלו. יש רבים כאלו אשר נחשפו אליהן בעת טיולים, לימודים ועוד. כאן יש צורך קודם כל להסדיר את מעמדן החוקי. במסגרת הליך זה, בני הזוג נדרשים להוכיח את כנות הקשר ביניהם ואת הזוגיות הצמודה, וכמובן, להוכיח כי מרכז חייהם הוא בישראל. כמו כן, יהיה עליהם להביא את המסמכים המעידים על כל זאת. 

לאחר שמשרד הפנים מאשר את הבקשה, בת הזוג תוכל לקבל אשרת עבודה כללית, מסוג ב-1. בהמשך, תוכל בת הזוג לקבל אשרת א-5; אשרה המעניקה לה מעמד זמני בישראל. בזכות אשרה זו היא תקבל זכויות סוציאליות שונות, באפשרות לביטוח רפואי ועוד. סוף התהליך הוא קבלת תעודת זהות ישראלית קבועה. כל התהליך מוביל, לבסוף, למצב בו בני הזוג יכולים לקיים תא משפחתי ראוי ומסודר. 

משרד עורכי דין 

מומלץ לבקש ייעוץ ושירות בנושא אצל משרד עורכי דין בעלי מוניטין בתחום. בקשת אשרת עבודה לבת זוג כרוכה בפרוצדורה מורכבת שיש להתמצא בה. מדובר בנושא רגיש של בני זוג עם תקווה לחיי עתיד משותפים. במקרים רבים, קשה להתמודד ישירות מול הפקידות במשרדים השונים. צוות משרד עורכי דין שקמה אהרון דוד יודע למי לגשת ואיך להגיש את הטפסים. משום כך, הוא מספק פתרונות מעולים.

שיתוף:

מידע שטוב לדעת

מאמרים אחרונים

תשלום בגין שעות נוספות, לפיצוי בגין העדר הפרשה לפנסיה, לדמי הבראה, לפדיון חופשה, להשלמת פיצויי פיטורים ולפיצוי בגין תלושי שכר פגומים – פסק דין

עסקינן בתביעת תובע 1 שהועסק בחברת הסעות כנהג מיום 9.11.2008 ועד ליום 30.12.2017, לתשלום בגין זכויות שונות וכן נטען להרמת מסך בין החברה לבין בעלי

קרא עוד »
דילוג לתוכן