דיני הגירה - עו"ד שקמה אהרון דוד - משרד עורכי דין. הגירה | עבודה | מסחרי - אזרחי | מקרקעין | הוצאה לפועל

דיני הגירה

משרדינו בין היחידים בישראל, המתמחה בתחום דיני הגירה ואזרחות ישראלית. עו"ד שקמה אהרון דוד התמחתה במשך שנים רבות, בייצוג עובדים, חברות ישראליות וכן חברות רב לאומיות בהשגת אישורי עבודה עבור מנהלים, בכירים או עובדים בעלי מומחיות וידע ייחודי. במקביל, המשרד מלווה לקוחות פרטיים בנוגע לענייני הגירה, קבלת אשרות שהייה בישראל, תעודת תושב או אזרחות מלאה. 

הגירה לישראל - מסחרי, מקצועי, או אישי

אחד התחום המרתקים והמורכבים יותר בעולם המשפט הישראלי, הוא תחום דיני ההגירה לישראל. המשרד שלנו הוא בין הבודדים בארץ, אשר עוסק על בסיס שוטף ומקיף בדיני ההגירה וקבלת אזרחות ישראלית. אנו עובדים על בסיס שוטף עם חברות ישראליות וכן חברות בינלאומיות, באיתור פתרונות משפטיים לצרכים העסקיים. בין השאר, סיוע משפטי בהשגת אישורי עבודה בישראל למנהלים בכירים. אישור עבודה בישראל לעובדים בכירים או מומחים. לצד זה אנו מלווים על בסיס שוטף לקוחות פרטיים המבקשים להתגורר בישראל – החל בתהליך קבלת אישורי תושבות זמניים ו/או תושבות קבע לבני או בנות זוג ידועים בציבור או נשואים – וכלה בסיוע בקבלת תעודת זהות ישראלית. 

משרד שקמה אהרון דוד ושות' מתמחה בתחום דיני הגירה לישראל, אשרות עבודה אישור תושבות זמנית, אזרחות או תושבות קבע עבור בני ובנו זוג או ידועים בציבור של ישראלים

אשרות עבודה, הגירה או תושבות קבע בישראל

היתרים ואשרות עבודה

אנו מייצגים חברות ישראליות ובינלאומיות בכל הליכי הנפקת היתרים ואשרות עבודה עבור מומחים זרים, מנהלים וכן עובדים בעלי מומחיות וידע נדרש.

אשרות למבקרים עסקיים

הגשת בקשות להנפקת אשרות למבקרים עסקיים הינה אחת המומחיות הייחודיות שלנו. אנו מייעצים ומסייעים בהיבטים המשפטים - תוך מתן מעטפת מלאה.

סיוע בהעסקת מטפלים סיעודיים

סיוע בהעסקת מטפלות ומטפלים סיעודיים, הינו אחד המורכבים והסבוכים בתחום קבלת אשרות עבודה בישראל. למשרדנו ניסיון רב בתחום זה.

פליטים ומבקשי מקלט

המשרד שלנו מתמחה בייצוג פליטים ומבקשי מקלט בישראל, שנאלצו לברוח מארצם בשל רדיפה דתית, פוליטית, גזענית ועוד. הייצוג כולל את כל השלבים המשפטים הנדרשים.

נישואי פארגוואי במעמד צד אחד

נישואי פארגוואי במעמד צד אחד, מוכרים בישראל לצורך רישום, מעמד וכניסה לישראל באמצעות הליך המדורג על בסיס הנישואים. אנו מלווים לקוחות בהליכים הפרוצדורליים.

הגשת בקשה הומניטארית

במקרים מסוימים וחריגים יכול זר השוהה בישראל להגיש בקשה הומניטארית לקבלת מעמד בישראל. אנו מגישים ומייצגים את לקוחותינו מול הועדות והערכאות המתאימות.

בקשות להבאת הורים קשישים זרים

לא תמיד חוק השבות או קרבה משפחתית, מהווה סיבה מספקת לאשר בקשת הבאת הורים קשישים זרים. אנו נסייע לכם משפטית.

רילוקיישן - הגירה לישראל

הליכי ביצוע רילוקיישן לישראל מחייבים להגיש שורה של בקשות והתמודדות עם פרוצדורות משפטיות. משרדנו מתמחה בייצוג אנשים המבקשים לבצע רילוקיישן לישראל

אזרחות, תושבות קבע לבני זוג

סיוע וליווי בתהליך קבלת אישורי תושבות זמניים, אזרחיות או תושבות קבע עבור בני או בנות זוג - נשואים או ידועים בציבור של ישראלים.

אשרות עבודה ותיירות

הגשת אשרות עבודה או אשרת תיירות, בין אם מכוח חוק השבות או סיבות אחרות, מחייבת מבחינה משפטית הכנה ראויה ומדויקת - תוך היכרות מעמיקה עם ההליכים הבירוקרטיים.

טיפול בסירוב כניסה

משרדנו מייצג לקוחות במקרים בהם סורבה הכניסה לישראל ו/או במקרי מעצר בכניסה לישראל. בין השאר, באמצעות ייצוג הלקוחות בערכאות השיפוטיות הרלוונטיות.

העסקה שלא כדין - עובד זר

אנו מתמחים בייצוג מעסיקים אשר ננקטו נגדם הליכים בגין העסקת עובדים זרים שלא כדין. ככלל, אנו תמיד ממליצים ללקוחותינו לקבל ייעוץ משפטי מלא עוד בשלב הבאת עובד זר

הגירה או כניסה לישראל - פנו אלינו

דילוג לתוכן